Warning: fopen(/home/kokoi2/domains/helioncatering.pl/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/kokoi32/domains/helioncatering.pl/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/file.php on line 247
O firmie - Helion Kawiarnia Restauracja Catering

O firmie

Restauracja Helion działa na rynku od sierpnia 1992. Doświadczenie, które zdobyliśmy
pozwala nam na obsługę imprez oraz gościa codziennego na najwyższym poziomie.
Restauracja dysponuje dwoma salami bankietową u góry na której organizujemy różnego rodzaju
imprezy okolicznościowe takie jak wesela, komunie, chrzciny, stypy oraz mniejszą restauracyjną na dole.

Atutem naszej restauracji jest tradycyjna kuchnia polska i śląska. Naszych codziennych gości rozpieszczamy po przez ręcznie robione domowe pierogi i inne domowe przysmaki.

Na zamówienie przygotowujemy soczyste pieczone mięsa od dużego pieczonego udźca wieprzowego do tradycyjnego kotleta schabowego.
W naszym menu nie brakuje sałatek, które zawsze przygotowujemy ze świeżych i najlepszych produktów, a na deser proponujemy pyszne domowe ciasta i torty.

Wszystkie dania przygotowujemy według najlepszych i tradycyjnych przepisów. Wykorzystujemy wyłącznie świeże i najwyższej jakości produkty.

Cechuje nas wyjątkowa estetyka i wysoka jakość proponowanych potraw, punktualność, świetna doświadczona obsługa, oraz ciekawa aranżacja stołów i miejsc.

Liczy się dla nas jakość, smak i zadowolenie klienta.
Cieszymy się już zaufaniem wielu klientów, których zawsze wracają i polecają nas swoim znajomym.